info
عکس ایستگاه اتوبوس مرکز شهر
category

ایستگاه اتوبوس مرکز شهر (محله جواد الائمه، یزد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مرکز شهر

ایستگاه اتوبوس مرکز شهر (ایستگاه اتوبوس) در محله جواد الائمه یزد و خیابان مرز محله واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله جواد الائمه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی گیلدا و سیتی سنتر و همچنین باشگاه بیلیارد و دارت شهباز، مجتمع تجاری تفریحی رفاهی سیتی سنتر، سوپر مارکت بابکان، لم برگر و کافه رستوران 1987 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مرکز شهر یزد

ایستگاه اتوبوس مرکز شهر یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله جواد الائمه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلواردانشگاه، بلوار شهیدان اشرف قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مرکز شهر یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مرکز شهر یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مرکز شهر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فروشگاه اطلسی
  خیابان تیمسار فلاحی
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی فیروزه
  بلوار شهید قندی، بین شهید قندی 6 و 8
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مرکز شهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مرکز شهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مرکز شهر ندارد.
  neshan logo