info
عکس ایستگاه اتوبوس جرثقیل
category

ایستگاه اتوبوس جرثقیل محله آزاد شهر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جرثقیل

ایستگاه اتوبوس جرثقیل (ایستگاه اتوبوس) در محله آزاد شهر یزد و خیابان شهید دهقان واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و هشت ایستگاه اتوبوس در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سیم پیچی و خدمات ابزار برقی ابوذر، انبار تعاونی 13، فروشگاه گسترش ابزار، فروشگاه لوله و اتصالات مقدم و مسجد امیرالمومنین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جرثقیل یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس جرثقیل یزد است که در محله آزاد شهر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهید دهقان واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس جرثقیل یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس جرثقیل یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جرثقیل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان بتول
  شهید دهقان
 • ایستگاه اتوبوس رسالت
  بلوار واعظ، موسی بن جعفر، بین موسی بن جعفر 7 و 9
 • ایستگاه اتوبوس میلاد نور
  بلوار واعظ، ابوریحان بیرونی، بین سعدی و بابا طاهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جرثقیل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جرثقیل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جرثقیل ندارد.
  neshan logo