info
عکس ایستگاه اتوبوس میرزا علی شیرازی
category

ایستگاه اتوبوس میرزا علی شیرازی محله عطار نیشابوری، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میرزا علی شیرازی

ایستگاه اتوبوس میرزا علی شیرازی (ایستگاه اتوبوس) در محله عطار نیشابوری اصفهان و خیابان آیت الله شیرازی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله عطار نیشابوری اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خرازی علی، فست فود ریحون، خدمات ریش تراش و سشوار حجتی (شعبه دوم)، کلینیک دندانپزشکی شهروند و سوئیت اصفهان مهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میرزا علی شیرازی اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس میرزا علی شیرازی اصفهان است که در محله عطار نیشابوری قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شیخ طوسی غربی، آیت الله شیرازی، بین بهاران و شهید رفیعیان است. ایستگاه اتوبوس میرزا علی شیرازی اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میرزا علی شیرازی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میرزا علی شیرازی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه باغ قوشخانه
  لاله جنوبی، بین شهید کاشی و شهید سعید حیدریه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میرزا علی شیرازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میرزا علی شیرازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میرزا علی شیرازی ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، شیخ طوسی غربی، آیت الله شیرازی، بین بهاران و شهید رفیعیان
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo