info
عکس داروخانه دکتر شیردره
category

داروخانه دکتر شیردره اصفهان

درباره‌ی داروخانه دکتر شیردره

داروخانه دکتر شیردره (داروخانه) در اصفهان و بلوار کاوه، هنرمند (10)، بین تیران و امید واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید فاطمیون و همچنین پیتزا عطا، مسجد و حسینیه امام سجاد، هتل آرماندیس، کلینیک داندانپزشکی مهرگان اصفهان و درمانگاه شبانه‌روزی لبخند قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو شهید باهنر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر شیردره اصفهان

آدرس داروخانه دکتر شیردره اصفهان، شهر اصفهان، محله تیران است. اگر به دنبال آدرس دقیق این داروخانه هستید، به استان اصفهان، اصفهان، بلوار کاوه، هنرمند (10)، بین تیران و امید بروید. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد داروخانه دکتر شیردره اصفهان، با شماره تلفن آن (09132003822) تماس بگیرید.

داروخانه دکتر شیردره اصفهان یکی از داروخانه‌های خوب محله تیران است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. مرکز مشاوره پرتو توحید، درمانگاه شبانه روزی مهدیه، کلینیک دوستاران کودک توحید - شبانه روزی و کلینیک شبانه روزی جی، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی هستند که در محدوده این داروخانه قرار دارند. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروخانه دکتر شفیعی ، داروخانه داخلی بیمارستان امین و داروخانه دکتر ایزدی وجود دارند. این داروخانه یکی از داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر شیردره اصفهان برویم؟

اگر می‌خواهید در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید، می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه استفاده کنید. در نزدیکی داروخانه دکتر شیردره اصفهان، ایستگاه اتوبوس کوچه رحیمی قرار دارد. برای رسیدن به این داروخانه می‌توانید در ایستگاه مترو چمران پیاده شوید.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. ما در اینجا اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر شیردره اصفهان را برای شما قرار داده‌ایم. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر شیردره واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر شفیعی
  شهید باهنر، فردوسی، گلبرگ
 • داروخانه داخلی بیمارستان امین
  ابن سینا، سنبلستان
 • داروخانه دکتر ایزدی
  بلوار کاوه، ولیعصر، حسینی
 • داروخانه
  بلوار کاوه، هنرمند (10)، بین تیران و امید
 • داروخانه دکتر شیردره
  بلوار کاوه، هنرمند (10)، بین تیران و امید
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Hamid (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر شیردره اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر شیردره در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر شیردره ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، بلوار کاوه، هنرمند (10)، بین تیران و امید
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری داروخانه دکتر شیردره

  شنبه 09:00 تا 13:30 16:30 تا 22:00
  یک‌شنبه 09:00 تا 13:30 16:30 تا 22:00
  دوشنبه 09:00 تا 13:30 16:30 تا 22:00
  سه‌شنبه 09:00 تا 13:30 16:30 تا 22:00
  چهارشنبه 09:00 تا 13:30 16:30 تا 22:00
  پنج‌شنبه 09:00 تا 13:30 16:30 تا 22:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo