info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی مهران
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی مهران محله صدا و سیما، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی مهران

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی مهران (ایستگاه اتوبوس) در محله صدا و سیما یزد و خیابان شهید زرگر واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله صدا و سیما یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع مهران فرهنگیان، خودپرداز بانک قوامین، ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی رز و سوپر مارکت آزان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی مهران یزد

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی مهران یزد در شهر یزد، محله صدا و سیما و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی، شهید زرگر، بین جام جم 1 و فلاح 3 است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی مهران یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

آژانس ارابه هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی مهران یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع مسکونی مهران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی 105 و 113
 • ایستگاه اتوبوس صدا و سیما
  بلوار شهید دشتی
 • ایستگاه اتوبوس فاز اول سرزمین طوبی
  بلوار جعفرزاده
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  بلوار شهید دشتی، بین بلوار ارتش و میدان محمد رسول الله
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی مهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی مهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی مهران ندارد.
  location استان یزد، یزد، بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی، شهید زرگر، بین جام جم 1 و فلاح 3
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo