عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید صدوقی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید صدوقی (محله ابن سینا، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، بلوار سینا، نرسیده به میدان ابن سینا

موقعیت ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید صدوقی در محله ابن سینا یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید صدوقی (ایستگاه اتوبوس) در محله ابن سینا یزد و بلوار سینا واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله ابن سینا یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهید صدوقی و همچنین رستوران و تالار پذیرایی راه و ما، هتل راه و ما یزد، پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بقایی پور، داروخانه دکتر حبیبی نیا و خودپرداز (بانک رفاه کارگران) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید صدوقی

ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید صدوقی در شهر یزد، محله ابن سینا و بلوار سینا قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار سینا، نرسیده به میدان ابن سینا است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید صدوقی عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید صدوقی، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، بلوار سینا، نرسیده به میدان ابن سینا


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان شهید صدوقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان کاج
  بلوار پاسداران، استادی
 • ایستگاه اتوبوس نارنج
  بلوار شهیدان اشرف، بین جواد الائمه و میدان اطلسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید صدوقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید صدوقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید صدوقی ندارد.
  neshan logo