info
عکس ایستگاه اتوبوس جایگاه نواب
category

ایستگاه اتوبوس جایگاه نواب محله نصرآباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جایگاه نواب

ایستگاه اتوبوس جایگاه نواب (ایستگاه اتوبوس) در محله نصرآباد یزد و خیابان شهید نواب صفوی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله نصرآباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین نواب، نانوایی غدیر، داروخانه دکتر میرشمسی، مسجد اعظم و پوشاک دوست قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جایگاه نواب یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس جایگاه نواب یزد است که در محله بهار آزادی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهید نواب صفوی، بین چاوشیان و کوی مهدیه واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس جایگاه نواب یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی تلفنی لاله هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس جایگاه نواب یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جایگاه نواب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پست شهید وطنپور
  بلوار آیت الله مدنی، بین قدس و جنت
 • ایستگاه اتوبوس میدان کشاورز
  شهید نواب صفوی، بین نواب صفوی 49 و میدان کشاورز
 • ایستگاه اتوبوس خبیری
  بلوار استقلال، بهار آزادی، بین میدان خبیری و 12 متری میثم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جایگاه نواب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جایگاه نواب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جایگاه نواب ندارد.
  neshan logo