عکس تعمیرات لوازم خانگی مهرگان
مشاهده در نقشه نشان
category

تعمیرات لوازم خانگی مهرگان (محله اسکان، یزد)

تعمیرگاه لوازم خانگی
استان یزد یزد استان یزد، یزد، شهید دهقان، اسکان، بین اسکان 10 و 16

موقعیت تعمیرات لوازم خانگی مهرگان در محله اسکان یزد را به همراه آدرس تلفن ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

تعمیرات لوازم خانگی مهرگان (تعمیرگاه لوازم خانگی) در محله اسکان یزد و خیابان اسکان واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایگاه مرکز سلامت اسکان (دکتر افضلی)، مسجد امام علی، ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین، پوشاک دلربا شعبه 2 و خودپرداز بانک دی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از تعمیرگاه‌های لوازم خانگی خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، شهید دهقان، اسکان، بین اسکان 10 و 16

تلفن تماس: 09130010080


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعمیرات لوازم خانگی مهرگان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

تعمیرگاه لوازم خانگی مهرگان یزد مرکز تعمیرات تخصصی لوازم خانگی مهرگان استان یزد مرکز تعمیرات تخصصی لوازم خانگی و الکترونیکی مهرگان نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در استان یزد (نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی مهرگان) تعمیرات تعمیرگاه تعمیرکار لوازم خانگی

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401

نظرات کاربران در مورد تعمیرات لوازم خانگی مهرگان

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    کاربر نشان
    پنجشنبه 17 مهر ماه 1399

    عالی

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد تعمیرات لوازم خانگی مهرگان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعمیرات لوازم خانگی مهرگان ندارد.
neshan logo