info
عکس ایستگاه اتوبوس 16 متری بنفشه
category

ایستگاه اتوبوس 16 متری بنفشه محله آزاد شهر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس 16 متری بنفشه

ایستگاه اتوبوس 16 متری بنفشه (ایستگاه اتوبوس) در محله آزاد شهر یزد و خیابان ابوریحان بیرونی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و هشت ایستگاه اتوبوس در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه بزرگ شهدای محراب، دفتر پیشخوان دولت کد 1011، سوپر مارکت شبانه‌روزی سالار، داروخانه دکتر حبیبی و شیشه بری حاج محمود و شرکا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس 16 متری بنفشه یزد

ایستگاه اتوبوس 16 متری بنفشه یزد در شهر یزد، محله آزاد شهر و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار واعظ، ابوریحان بیرونی، بین محمدرضا حیدری پور و 16 متری بنفشه بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس 16 متری بنفشه یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی علی محمد قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده 16 متری بنفشه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه بهارستان
  بلوار واعظ، بین ششم و فلکه چهارم آزادشهر
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه راهنمایی آزادگان
  بلوار واعظ، ولایت
 • ایستگاه اتوبوس توتیا
  شهید دهقان، موسی بن جعفر
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسین
  شهید دهقان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس 16 متری بنفشه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس 16 متری بنفشه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس 16 متری بنفشه ندارد.
  location استان یزد، یزد، بلوار واعظ، ابوریحان بیرونی، بین محمدرضا حیدری پور و 16 متری بنفشه
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo