info
عکس بازار موبایل رسالت
category

بازار موبایل رسالت محله هفت حوض، تهران

بازار و مرکز خرید
5.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بازار موبایل رسالت

بازار موبایل رسالت (بازار و مرکز خرید) در محله هفت حوض تهران و خیابان سلیمانی، شرق واقع شده است. این مجتمع یکی از دوازده بازار و مرکز خرید در محله هفت حوض تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دیجی سفر و همچنین آموزشگاه خیاطی کلبه هنر، آزمایشگاه پاتوبیولوژی لاوازیه، میدان رسالت ، آموزشگاه ایران استرالیا و فروشگاه افق کوروش قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده بازار موبایل رسالت واقع شده‌اند:

 • بنکداری خوانساری
  بزرگراه شهید سلیمانی، منظری، بین شکیبایی و مظاهری
 • پاساژ ایده آل
  بزرگراه شهید سلیمانی، دکتر آیت شمالی، سجاد
 • مرکزخرید سادات
  بزرگراه شهید سلیمانی، دکتر آیت شمالی، بهمن شرقی (خاموشی)
 • پاساژ نوین
  بزرگراه شهید سلیمانی، دکتر آیت شمالی، بین بهمن و شهید طاهر کیانی ثابت
 • کوچه شهدای موسوی
  بزرگراه شهید سلیمانی، دکتر آیت شمالی، شهید حسین فاطمی نوزده غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سیّد (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ شنبه 07 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازار موبایل رسالت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 07 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازار موبایل رسالت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازار موبایل رسالت ندارد.
  neshan logo