info
عکس سوپرمارکت سارگل
category

سوپرمارکت سارگل اصفهان

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپرمارکت سارگل

سوپرمارکت سارگل (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در اصفهان و خیابان طیب، بروجردی ها واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین شادی‌ها، چهارباغ عباسی و مرکز خرید ارگ جهان نما و همچنین کافه رستوران هوگر، پمپ بنزین شهروکار، مسجد درب کوشک، شیرینی خورشید و دکتر مهدی احمدیان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو امام حسین، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپرمارکت سارگل واقع شده‌اند:

 • سوپر زیتون
  خلجا، بین مهر و آذر
 • مستر مارکت
  شمس آبادی، شاهزاده ابراهیم
 • سوپر مارکت احسان
  جامی شرقی، آیت الله بید آبادی، بین 110 و بیست و چهارم
 • سوپر چهارراه
  جامی شرقی، علی قلی آقا، بین علیرضا تگریان و گل سرخ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Starlight (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپرمارکت سارگل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپرمارکت سارگل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپرمارکت سارگل ندارد.
  neshan logo