info
عکس سوپر مارکت 313
category

سوپر مارکت 313 محله دروازه شمیران، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
3.0
1 رای

درباره‌ی سوپر مارکت 313

سوپر مارکت 313 (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله دروازه شمیران تهران و خیابان کاظمی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و هفت سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله دروازه شمیران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه صنعت برق ایران و پاساژ شهدا و همچنین سینما شکوفه، دفتر آیت الله العظمی مکارم شیرازی، خشکبار محسن، آموزش و پرورش منطقه 12 و کافه کتاب ترنجستان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو میدان شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت 313 واقع شده‌اند:

 • هایمارت - فروشگاه فروشگاه صداقت
  دماوند، اقبال لاهوری، منصور
 • هایمارت - فروشگاه گل نام
  امام علی، صفا شرقی، بین قاسمی و منتظری
 • سوپر مارکت محمد و یاسر
  ابن سینا، مازندران، بین کفایی امانی و زندی
 • سوپر مارکت خوانساری
  دماوند، اقبال لاهوری، عسگری
 • سوپر مارکت حاجی ارزونی
  امام علی، صفا شرقی، بین منتظری و قاسمی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط . Ramezan (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت 313 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت 313 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت 313 ندارد.
  neshan logo