info
عکس ایستگاه اتوبوس حضیره
category

ایستگاه اتوبوس حضیره محله مسجد جامع، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حضیره

ایستگاه اتوبوس حضیره (ایستگاه اتوبوس) در محله مسجد جامع یزد و خیابان امام خمینی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند میدان امیر چخماق، موزه آب خانه کلاهدوز ها و بازار زرگرها و همچنین هاستل کلوت، برج ساعت، کافه رستوران بام، مسجد حظیره و فست فود لبخند قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حضیره یزد

ایستگاه اتوبوس حضیره یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله مسجد جامع پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در امام خمینی واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس حضیره یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس سامان قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حضیره یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حضیره واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سید گلشاه
  سید گلسرخ، بین شهید مهدی واحدی و چاوشیان
 • ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان
  امام مهدی، بین مهدی 27 و ابراهیمی مقدم
 • ایستگاه اتوبوس مسجد 14 معصوم
  سید گلسرخ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حضیره اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حضیره در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حضیره ندارد.
  neshan logo