info
عکس ایستگاه اتوبوس فروشگاهحقیقت
category

ایستگاه اتوبوس فروشگاهحقیقت یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فروشگاهحقیقت

ایستگاه اتوبوس فروشگاهحقیقت (ایستگاه اتوبوس) در یزد و خیابان خرمشهر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی میدان خاتمی، شیرینی الماس کویر، بانک کشاورزی، پیتزا نارنج و فروشگاه چک چکه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فروشگاهحقیقت یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس فروشگاهحقیقت یزد است که در محله محله شهید مدرس قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به خرمشهر، بین خرمشهر 4 و سادات بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فروشگاهحقیقت یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فروشگاهحقیقت یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فروشگاهحقیقت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امامزاده سید نصرالله
  بلوار دهه فجر، بین میدان صاحب الزمان و دهه فجر 25
 • ایستگاه اتوبوس شادکام
  بلوار امام حسن مجتبی
 • ایستگاه اتوبوس کهریز
  بلوار مدرس، سنتو
 • ایستگاه اتوبوس شهید طهماسبی
  بلوار مدرس، بین آذر و آبان
 • ایستگاه اتوبوس شهید مصطفی خمینی
  غدیر، بین غدیر 6 و شهیدسید احمد حسینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فروشگاهحقیقت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فروشگاهحقیقت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فروشگاهحقیقت ندارد.
  neshan logo