info
عکس بوستان خواجه نصیرالدین طوسی
category

بوستان خواجه نصیرالدین طوسی محله کوهسار، تهران

پارک
2.2
5 رای

درباره‌ی بوستان خواجه نصیرالدین طوسی

بوستان خواجه نصیرالدین طوسی (پارک) در محله کوهسار تهران و خیابان چهارم شرقی واقع شده است. این بوستان یکی از هفت بوستان در محله کوهسار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه فصلی حکیمیه و همچنین کارخانه بتن البرز، خوابگاه دانش دانشگاه خواجه نصیر، کلاچ اتوماتیک هوشمند، نئون مهدیار و گچبری پیش ساخته اسلام قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان خواجه نصیرالدین طوسی تهران

آدرس دقیق پارک بوستان خواجه نصیرالدین طوسی تهران شهر تهران محله کوهسار است. این پارک در آدرس دقیق استان تهران، تهران، زین الدین، دانشگاه، چهارم شرقی قرار دارد. بوستان خواجه نصیرالدین طوسی تهران را می‌توان از مکان‌های تفریحی پرطرفدار در محله کوهسار دانست. از جمله فست فودها و رستوران‌های خوبی که در اطراف این پارک قرار دارند، می‌توان به رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن، اغذیه نشاط - شعبه مرکزی و رستوران نایب ساعی اشاره کرد. از مراکز تفریحی دیگر در محدوده بوستان خواجه نصیرالدین طوسی تهران می‌توانیم برج میلاد، برج میدان آزادی و پل طبیعت تهران را نام ببریم.

چطور به بوستان خواجه نصیرالدین طوسی تهران برویم؟

خوب است برای رفتن به این پارک از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید و در کاهش آلودگی هوا موثر باشید. یکی از ایستگاه‌های اتوبوس در نزدیکی بوستان خواجه نصیرالدین طوسی تهران، ایستگاه اتوبوس پگاه است. با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این پارک را انتخاب کنید. نقشه نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. مثلاً لوکیشن دقیق بوستان خواجه نصیرالدین طوسی تهران روی نقشه را مشاهده کرده و مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو را پیدا کنید و نظر کاربران دیگر در مورد این مکان را بخوانید.

در اینجا تصاویر این پارک را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان خواجه نصیرالدین طوسی تهران را هم در ادامه می‌توانید ببینید و به‌راحتی به این مکان بروید. فراموش نکنید اگر به این پارک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر پارک‌های که در محدوده بوستان خواجه نصیرالدین طوسی واقع شده‌اند:

 • پارک پیشاهنگ
  (4.0)
  احسان، احسان (گرمابدری)، هفدهم غربی، وحدت
 • پارک شهید بهزادی
  (2.3)
  بزرگراه شهید زین الدین، رجایی، طالقانی، بین یکم و گلسرخی
 • بوستان ابوذر
  (3.4)
  بزرگراه شهید زین الدین، زهدی، مسلم، امام علی
 • بوستان ارغوان
  (4.1)
  بزرگراه شهید بابایی، کوی شهید شهپریان، البرز 5
 • بوستان گلشن
  (4.1)
  زین الدین، الله اکبر، وحدت اسلامی، کمیل، بین بیست و دوم بهمن و بنی هاشم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط طاهری (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوستان خواجه نصیرالدین طوسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بوستان خواجه نصیرالدین طوسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بوستان خواجه نصیرالدین طوسی ندارد.
  neshan logo