info
عکس ایستگاه اتوبوس دوراهی رهبر
category

ایستگاه اتوبوس دوراهی رهبر محله کوهسار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دوراهی رهبر

ایستگاه اتوبوس دوراهی رهبر (ایستگاه اتوبوس) در محله کوهسار تهران و خیابان کنارگذر زین الدین واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و سه ایستگاه اتوبوس در محله کوهسار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه فصلی حکیمیه و همچنین کارخانه بتن البرز، خوابگاه دانش دانشگاه خواجه نصیر، کلاچ اتوماتیک هوشمند، نئون مهدیار و بوستان خواجه نصیرالدین طوسی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دوراهی رهبر تهران

ایستگاه اتوبوس دوراهی رهبر تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله کوهسار پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در زین الدین، تقاطع دانشگاه قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دوراهی رهبر تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی سپه تاکسی واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دوراهی رهبر تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دوراهی رهبر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پگاه
  زین الدین، رجایی، شهید صفایی فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس سازمان گوشت
  زین الدین، دانشگاه، دویست و چهل و چهارم
 • ایستگاه اتوبوس زهدی
  زین الدین، بین زهدی و انقلاب
 • ایستگاه اتوبوس یاس
  زین الدین، دانشگاه، دویست و چهل و چهارم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دوراهی رهبر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دوراهی رهبر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دوراهی رهبر ندارد.
  neshan logo