info
عکس ایستگاه اتوبوس پگاه
category

ایستگاه اتوبوس پگاه محله کوهسار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پگاه

ایستگاه اتوبوس پگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله کوهسار تهران و خیابان شهید صفایی فراهانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله کوهسار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید سپه شهر و همچنین سردخانه سازمان گوشت و لبنیات پگاه، مصالح ساختمانی بنویدی ، تعمیرگاه سامکو سرویس، پوشاک رنگین جامه و کافی نت موبایل و کامپیوتر کوکیانا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پگاه تهران

ایستگاه اتوبوس پگاه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله کوهسار پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در زین الدین، رجایی، شهید صفایی فراهانی واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پگاه تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس سپه را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پگاه واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پگاه ندارد.
neshan logo