info
عکس آژانس سپه
category

آژانس سپه محله کوهسار، تهران

درباره‌ی آژانس سپه

آژانس سپه (تاکسی تلفنی) در محله کوهسار تهران و خیابان دنا واقع شده است. این آژانس یکی از دو تاکسی تلفنی در محله کوهسار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید سپه شهر و همچنین بوستان سپه شهر، ایستگاه اتوبوس سپه شهر، فروشگاه مواد غذایی آویژه، پارکینگ طبقاتی سپه شهر و نگهبانی شهرک قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده آژانس سپه واقع شده‌اند:

 • سپه تاکسی
  (4.0)
  زین الدین، رجایی، بین دهم و دویست و چهل و چهارم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فرزاد (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آژانس سپه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آژانس سپه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آژانس سپه ندارد.
  neshan logo