info
عکس ایستگاه اتوبوس سپه شهر
category

ایستگاه اتوبوس سپه شهر محله کوهسار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سپه شهر

ایستگاه اتوبوس سپه شهر (ایستگاه اتوبوس) در محله کوهسار تهران و خیابان شهید صفایی فراهانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و سه ایستگاه اتوبوس در محله کوهسار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید سپه شهر و همچنین بوستان سپه شهر، مجتمع مسکونی الغدیر، سامانسرای لویزان، فروشگاه مواد غذایی آویژه و نگهبانی شهرک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سپه شهر تهران

ایستگاه اتوبوس سپه شهر تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله کوهسار قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار سید علی روته، شهید صفایی فراهانی، بین بختیاری و بم قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سپه شهر تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس سپه قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سپه شهر تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس سپه شهر

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  شاهین پر
  دوشنبه 24 بهمن ماه 1401

  با توجه به محل استقرار ایستگاه جای خوبی برای ارائه سرویس عمومی میباشد با تشکر


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سپه شهر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس الهی
  بلوار سید علی روته، بین الهی و دویست و سی و دو
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام علی
  زین الدین
 • ایستگاه اتوبوس دارایی
  بلوار سید علی روته، استقلال
 • ایستگاه اتوبوس یاس
  زین الدین، دانشگاه، دویست و چهل و چهارم
 • ایستگاه اتوبوس حبیب نژاد
  بلوار سید علی روته، بین 238 و حبیب نژاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سپه شهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سپه شهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سپه شهر ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار سید علی روته، شهید صفایی فراهانی، بین بختیاری و بم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo