info
عکس ایستگاه اتوبوس سازمان گوشت
category

ایستگاه اتوبوس سازمان گوشت محله کوهسار، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سازمان گوشت

ایستگاه اتوبوس سازمان گوشت (ایستگاه اتوبوس) در محله کوهسار تهران و خیابان دویست و چهل و چهارم واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله کوهسار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه ولیعصر و همچنین تالار پارسیان، سوپر مارکت یاس، شهر قهوه و ایستگاه اتوبوس یاس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سازمان گوشت تهران

در شهر تهران، محله کوهسار ، ایستگاه اتوبوس سازمان گوشت تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به زین الدین، دانشگاه، دویست و چهل و چهارم بروید. ایستگاه اتوبوس سازمان گوشت تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سپه قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سازمان گوشت تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سازمان گوشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بختیاری
  بلوار سید علی روته، شهید صفایی فراهانی، بین بختیاری و بم
 • ایستگاه اتوبوس دوراهی رهبر
  زین الدین، تقاطع دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام علی
  زین الدین
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه خواجه نصیر
  زین الدین، دانشگاه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سازمان گوشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سازمان گوشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سازمان گوشت ندارد.
  neshan logo