info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشگاه خواجه نصیر
category

ایستگاه اتوبوس دانشگاه خواجه نصیر محله کوهسار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشگاه خواجه نصیر

ایستگاه اتوبوس دانشگاه خواجه نصیر (ایستگاه اتوبوس) در محله کوهسار تهران و خیابان دانشگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و سه ایستگاه اتوبوس در محله کوهسار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه فصلی حکیمیه و همچنین کارخانه بتن البرز، خوابگاه دانش دانشگاه خواجه نصیر، کلاچ اتوماتیک هوشمند، نئون مهدیار و بوستان خواجه نصیرالدین طوسی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه خواجه نصیر تهران

ایستگاه اتوبوس دانشگاه خواجه نصیر تهران در شهر تهران، محله کوهسار و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در زین الدین، دانشگاه واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دانشگاه خواجه نصیر تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس سپه قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دانشگاه خواجه نصیر تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشگاه خواجه نصیر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس درب جنوبی دانشگاه
  زین الدین، بلوار شهید عبدالرضا، بین لاله و احسان
 • ایستگاه اتوبوس پگاه
  زین الدین، رجایی، شهید صفایی فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس زهدی
  زین الدین، بین زهدی و انقلاب
 • ایستگاه اتوبوس سازمان گوشت
  زین الدین، دانشگاه، دویست و چهل و چهارم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشگاه خواجه نصیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشگاه خواجه نصیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشگاه خواجه نصیر ندارد.
  neshan logo