info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد امام علی
category

ایستگاه اتوبوس مسجد امام علی محله کوهسار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد امام علی

ایستگاه اتوبوس مسجد امام علی (ایستگاه اتوبوس) در محله کوهسار تهران و خیابان کنارگذر زین الدین واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و سه ایستگاه اتوبوس در محله کوهسار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نئون مهدیار ، تعمیرگاه خودرو گلشن چمران، گچبری پیش ساخته اسلام ، نان خراسانی و نمایندگی گروه بهمن کد ۱۰۶۱ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد امام علی تهران

ایستگاه اتوبوس مسجد امام علی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله کوهسار پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در زین الدین واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجد امام علی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس سپه را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد امام علی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس زهدی
  زین الدین، بین زهدی و انقلاب
 • ایستگاه اتوبوس انقلاب
  بزرگراه شهید زین الدین، زهدی
 • ایستگاه اتوبوس پگاه
  زین الدین، رجایی، شهید صفایی فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس بوستان آلاله
  زین الدین، زهدی، بین میدان ابوذر و آرمان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد امام علی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد امام علی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد امام علی ندارد.
  neshan logo