info
عکس ایستگاه اتوبوس الهی
category

ایستگاه اتوبوس الهی محله کوهسار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس الهی

ایستگاه اتوبوس الهی (ایستگاه اتوبوس) در محله کوهسار تهران و بلوار سید علی روته واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله کوهسار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شفا بخش و بازارچه شهرک فرهنگیان و همچنین شیرینی پارمیدا، رستوران دلتا، لوازم یدکی پرشین ( مهرابی )، تالار پذیرایی عطریاس و فست فود هانیل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس الهی تهران

ایستگاه اتوبوس الهی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله کوهسار پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار سید علی روته، بین الهی و دویست و سی و دو است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس الهی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی صبا تاکسی قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس الهی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده الهی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بزرگراه باقری، استقلال، قزوینی، بین پلیس و توحید
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  زین الدین، توحید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس الهی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس الهی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس الهی ندارد.
  neshan logo