info
عکس سیسمونی رنگین کمان
category

سیسمونی رنگین کمان (محله رحمت آباد بالا، حمیدیا)

فروشگاه لباس و سیسمونی کودک
5.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سیسمونی رنگین کمان

سیسمونی رنگین کمان (فروشگاه لباس و سیسمونی کودک) در محله رحمت آباد بالا حمیدیا و خیابان مرز محله واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه لباس و سیسمونی کودک در محله رحمت آباد بالا حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی آجیلی و نیکا یدک و همچنین هایپر جامینو، داروخانه دامپزشکی مرکزی، کافی نت محمد، داروخانه دکتر دهقان و پیرایش زعیم قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های سیسمونی و لباس کودک خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه سیسمونی رنگین کمان حمیدیا

فروشگاه سیسمونی رنگین کمان حمیدیا در شهر حمیدیا، محله رحمت آباد بالا و قرار دارد. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (09134555664) تماس بگیرید. فروشگاه سیسمونی رنگین کمان حمیدیا یکی از فروشگاه‌های خوب محله رحمت آباد بالا است. پخش پوشاک بچگانه(بچه گانه) جلوه فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه سیسمونی رنگین کمان حمیدیا برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه سیسمونی رنگین کمان حمیدیا را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بلوار پاسداران قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه سیسمونی رنگین کمان حمیدیا رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه سیسمونی رنگین کمان حمیدیا را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های سیسمونی و لباس کودک که در محدوده سیسمونی رنگین کمان واقع شده‌اند:

 • پخش پوشاک بچگانه(بچه گانه) جلوه
  بلوار شهید دشتی، دشتی 89، کشاورز
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حامد (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سیسمونی رنگین کمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سیسمونی رنگین کمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سیسمونی رنگین کمان ندارد.
  neshan logo