info
عکس پخش پوشاک بچگانه(بچه گانه) جلوه
category

پخش پوشاک بچگانه(بچه گانه) جلوه محله رحمت آباد بالا، حمیدیا

فروشگاه لباس و سیسمونی کودک
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پخش پوشاک بچگانه(بچه گانه) جلوه

پخش پوشاک بچگانه(بچه گانه) جلوه (فروشگاه لباس و سیسمونی کودک) در محله رحمت آباد بالا حمیدیا و خیابان مرز محله واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه لباس و سیسمونی کودک در محله رحمت آباد بالا حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی آجیلی و نیکا یدک و همچنین کافی نت گیگانت، گروه موبایل خط روی خط و مسجد حسنیه جعفری قرار گرفته است.

درباره فروشگاه پخش پوشاک بچگانه(بچه گانه) جلوه حمیدیا

برای رفتن به فروشگاه پخش پوشاک بچگانه(بچه گانه) جلوه حمیدیا باید به شهر حمیدیا، محله پاسداران و بروید. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (09190278200) تماس بگیرید. فروشگاه پخش پوشاک بچگانه(بچه گانه) جلوه حمیدیا را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله پاسداران به شمار آورد. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند سیسمونی رنگین کمان قرار دارند.

چطور به فروشگاه پخش پوشاک بچگانه(بچه گانه) جلوه حمیدیا برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پخش پوشاک بچگانه(بچه گانه) جلوه حمیدیا می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مرکز تحقیقات قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه پخش پوشاک بچگانه(بچه گانه) جلوه حمیدیا مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه پخش پوشاک بچگانه(بچه گانه) جلوه حمیدیا دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های سیسمونی و لباس کودک که در محدوده پخش پوشاک بچگانه(بچه گانه) جلوه واقع شده‌اند:

 • سیسمونی رنگین کمان
  (5.0)
  بلوار شهید دشتی، دشتی 93
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پخش پوشاک بچگانه(بچه گانه) جلوه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پخش پوشاک بچگانه(بچه گانه) جلوه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پخش پوشاک بچگانه(بچه گانه) جلوه ندارد.
  location استان یزد، حمیدیا، بلوار شهید دشتی، دشتی 89، کشاورز
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری پخش پوشاک بچگانه(بچه گانه) جلوه

  شنبه 09:30 تا 22:00
  یک‌شنبه 09:30 تا 22:00
  دوشنبه 09:30 تا 22:00
  سه‌شنبه 09:30 تا 22:00
  چهارشنبه 09:30 تا 22:00
  پنج‌شنبه 09:30 تا 20:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo