info
عکس ایستگاه اتوبوس نظامی گنجوی
category

ایستگاه اتوبوس نظامی گنجوی (محله رحمت آباد پایین، حمیدیا)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نظامی گنجوی

ایستگاه اتوبوس نظامی گنجوی (ایستگاه اتوبوس) در محله رحمت آباد پایین حمیدیا و خیابان دشتی ۴۴ واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله رحمت آباد پایین حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی آجیلی و نیکا یدک و همچنین هایپر جامینو، داروخانه دامپزشکی مرکزی، پیتزا فانوس، سیسمونی رنگین کمان و کافی نت محمد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نظامی گنجوی حمیدیا

ایستگاه اتوبوس نظامی گنجوی حمیدیا یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر حمیدیا است که در محله رحمت آباد پایین قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شهید دشتی، دشتی 44 بروید. ایستگاه اتوبوس نظامی گنجوی حمیدیا محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف حمیدیا می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

آژانس شبانه روزی سفیر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس نظامی گنجوی حمیدیا و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نظامی گنجوی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کلنیک کوثر
  بلوار جهاد، بین پاسداران 2 و صابران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نظامی گنجوی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نظامی گنجوی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نظامی گنجوی ندارد.
  neshan logo