info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان سلطان پناه
category

ایستگاه اتوبوس میدان سلطان پناه محله صدر آباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان سلطان پناه

ایستگاه اتوبوس میدان سلطان پناه (ایستگاه اتوبوس) در محله صدر آباد یزد و بلوار صابر یزدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله صدر آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اقیانوس کاشی، تعمیرگاه فوق تخصصی سیاوش، لوازم یدکی کیوانی، کارواش 20 پاسارگاد و نانوایی تنوری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان سلطان پناه یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس میدان سلطان پناه یزد است که در محله صدر آباد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار صابر یزدی، بین صابر یزدی 3 و 5 است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان سلطان پناه یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان سلطان پناه یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان سلطان پناه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشکده دندانپزشکی
  بلوار دهه فجر، بین فجر 74 و فجر 78
 • ایستگاه اتوبوس ترمینال امام خمینی
  امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه موزاییک
  امام خمینی، بین امام خمینی 73 و موسی بن جعفر
 • ایستگاه اتوبوس پست شهید وطنپور
  بلوار آیت الله مدنی، بین قدس و جنت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان سلطان پناه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان سلطان پناه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان سلطان پناه ندارد.
  neshan logo