info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه آبشار
category

ایستگاه اتوبوس کوچه آبشار محله خیرآباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه آبشار

ایستگاه اتوبوس کوچه آبشار (ایستگاه اتوبوس) در محله خیرآباد یزد و خیابان خیرآباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله خیرآباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع فنی ابوالفضل، ایستگاه اتوبوس کوچه آبشار و تعمییرگاه ابوالفضل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه آبشار یزد

ایستگاه اتوبوس کوچه آبشار یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله خیرآباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در خیرآباد قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کوچه آبشار یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کوچه آبشار یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه آبشار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پویا
  آزادگان، معراج(کارتن سازی)، بین جوکار 25 و معراج 27
 • ایستگاه اتوبوس وحدت
  بلوار گلستان شرقی، فرهنگ
 • ایستگاه اتوبوس مسجد و حسینیه
  شهید جوکار، بین سادات و میرزا محسن جوکار
 • ایستگاه اتوبوس کوثر
  بلوار واعظ، ولایت، بین جوادالائمه و کوثر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه آبشار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه آبشار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه آبشار ندارد.
  neshan logo