عکس فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
مشاهده در نقشه نشان
category

فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو (محله جمالزاده، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، جمالزاده، بین کاج و دهقان

موقعیت فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو در محله جمالزاده تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

از این مکان خرید کن و ۳ درصد از پولِ‌تو پس بگیر!

پیشنهاد از

فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله جمالزاده تهران و خیابان جمالزاده واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه زنجیره‌ای در محله جمالزاده تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه استاد حسین بهزاد و پاساژ مهستان و همچنین ایران تایپیست، کافه کوخ، کاردرمانی توانش، مجموعه حقوقی صدای وکیل و شرکت نیک پردازش قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو ميدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


درباره فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو

فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو در شهر تهران، محله جمالزاده و خیابان جمالزاده قرار دارد. فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله جمالزاده به شمار آورد. شایان طب، فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان و فروشگاه رفاه فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.


چطور به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو مطلع می‌کند. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس دانشگاه قرار دارد. ایستگاه مترو ميدان حر هم در نزدیکی فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، جمالزاده، بین کاج و دهقان


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو واقع شده‌اند:

 • شایان طب
  کارگر شمالی، نصرت، بین بهشت و ایزدی مقدم
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان
  بلوار کشاورز، جمالزاده، بین سام و نصرت
 • فروشگاه رفاه
  کارگر شمالی، نصرت
 • اسنپ اکسپرس نصرت
  کارگر شمالی، نصرت، بین باغ نو و ممتازی
 • افق کوروش
  کارگر جنوبی، آذربایجان شرقی، بین خوش زبان و شاطر پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو ندارد.
  neshan logo