info
عکس نانوایی قدس
category

نانوایی قدس اصفهان

درباره‌ی نانوایی قدس

نانوایی قدس (نانوایی) در اصفهان و بزرگراه امام خمینی، شهرک قدس واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه نور(شهرک کوثر) و همچنین مرکز جراحی و درمانگاه شبانه روزی کسری، مسجد المهدی، بانک مسکن، سوپر مواد غذایی سلیمانی و فست فود آبادان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو قدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی قدس واقع شده‌اند:

 • نان تافتون ماشینی صاحب الزمان
  شهدای مارچین، بین حاج ملک و مهدیان
 • نانوایی مضاهر
  شهید اسماعیلی
 • نانوایی شاطر حسین
  بهارستان غربی، غدیر، بین قائم و آذر
 • نانوایی بربری
  امام خمینی، بین شهدای بابوکان و میلاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اَشوداد (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی قدس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی قدس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی قدس ندارد.
  neshan logo