عکس اداره کل درمان تامین اجتماعی استان تهران
مشاهده در نقشه نشان
category

اداره کل درمان تامین اجتماعی استان تهران (محله کشاورز غربی، تهران)

اداره و سازمان دولتی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، دکتر فاطمی، کارگر شمالی

موقعیت اداره کل درمان تامین اجتماعی استان تهران در محله کشاورز غربی را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اداره کل درمان تامین اجتماعی استان تهران (اداره و سازمان دولتی) در محله کشاورز غربی تهران و خیابان کارگر شمالی واقع شده است. این اداره یکی از نه اداره و سازمان دولتی در محله کشاورز غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دندانپزشکی ۶۰۰ارتش، موزه هنرهای معاصر تهران و مرکز خرید لاله و همچنین فروشگاه اتکا، بازارچه خود اشتغالی لاله، دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی تامین اجتماعی، طباخی لاله و نمازخانه پارک لاله قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، دکتر فاطمی، کارگر شمالی

وب‌سایت رسمی: tamin.ir


سایر مراکز دولتی که در محدوده اداره کل درمان تامین اجتماعی استان تهران واقع شده‌اند:

 • ساختمان شکیب
  دکتر فاطمی، دائمی، بین خورشید و خجسته
 • تایید مدارک و اسناد قوه قضاییه
  بلوار کشاورز، قدس، بین امیرشاهی و پورسینا
 • اداره کل امور خدمات شهری شهرداری تهران
  کارگر شمالی، جعفر زادگان، ثابت، هندسی
 • مدیریت اجرایی معاینه فنی کشور
  بزرگراه شهید چمران، باقرخان، بین بعثت و دکتر قریب
 • امور منابع اب تهران و پردیس
  بلوار کشاورز، حجاب، بین سازمان آب و دکتر فاطمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حاج رضا (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اداره کل درمان تامین اجتماعی استان تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  اداره کل درمان تامین اجتماعی استان تهران سازمان تامین اجتماعی معاونت درمان تامین اجتمایی شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد اداره کل درمان تامین اجتماعی استان تهران

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   م.رفیعی
   شنبه 30 مهر ماه 1401

   سلام واقعا کار را نیندازن حداقل برای خود پرسنل اینطوری هستن توی این مملکت واقعا متوجه شدم باید حتما برای رسیدن به حق خودت رشوه و پارتی داشته باشی

   1
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اداره کل درمان تامین اجتماعی استان تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اداره کل درمان تامین اجتماعی استان تهران ندارد.
  neshan logo