info
عکس کافه هیچ
category

کافه هیچ محله اطلسی، شیراز

کافی‌شاپ

درباره‌ی کافه هیچ

کافه هیچ (کافی‌شاپ) در محله اطلسی شیراز و خیابان اکبری واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از بیست کافی‌شاپ در محله اطلسی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه بهشت و همچنین فروشگاه لباس زنانه تکتاز، نانوائی سنگک، کارواش بزرگ جمهوری ، سوپر مارکت عرفان (روزبه) و اداره دارایی و امور مالیاتی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه هیچ شیراز

آدرس کافی شاپ کافه هیچ شیراز، شهر شیراز محله باباکوهی است. استان فارس، شیراز، بلوار جمهوری اسلامی، اکبری آدرس دقیق این کافی شاپ است.

کافی شاپ کافه هیچ شیراز را می‌توان یکی از کافی ‌شاپ‌های محبوب محله باباکوهی دانست. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران هفت خوان، رستوران سنتی شرزه، رستوران سنتی کته ماس و مجموعه رستورانی خوشا شیراز هم فعالیت می‌کنند.

چطور به کافی شاپ کافه هیچ شیراز برویم؟

نزدیکی به ایستگاه اتوبوس کوهپایه از امتیازات کافی شاپ کافه هیچ شیراز است. با دانلود اپلیکیشن نشان شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ کافه هیچ شیراز را انتخاب کنید. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. مثلاً آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ، اطلاعاتی هستند که می‌توانید در نشان ببینید.

در ادامه، شما می‌توانید تصاویر کافی شاپ کافه هیچ شیراز و ایستگاه‌هایی که در نزدیکی آن هستند را ببینید. در صورتی که شما هم به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافه هیچ واقع شده‌اند:

 • کافه دلوین
  هجرت، بین هجرت 7 و 9
 • کافه دوئل
  هجرت، صور اصرافیل، شهدای امنیت شمالی، بین صور اصرافیل 2 و ذکاء الملک 9
 • مجموعه دوئل
  بلوار هجرت، صور اصرافیل، شهدای امنیت شمالی، بین صور اصرافیل 2 و ذکاء الملک 9
 • کافه ماهونی
  حافظ، 8 حافظ
 • کافه سرخ پوست
  بلوار ربانی، کوچه 17 ربانی، حافظ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mehdi (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه هیچ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه هیچ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه هیچ ندارد.
  neshan logo