info
عکس مجتمع مسکونی سورنا
category

مجتمع مسکونی سورنا محله تهران پارس، تهران

درباره‌ی مجتمع مسکونی سورنا

مجتمع مسکونی سورنا (مجتمع مسکونی) در محله تهران پارس تهران و بزرگراه شهید سلیمانی، شیرود واقع شده است. این مجتمع یکی از شش مجتمع مسکونی در محله تهران پارس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی و اسکیت امید شرق و همچنین مجموعه ورزشی آزادگان، صنایع تولیدی نظری، تعمیرگاه هیوندای و کیا آسمان، مجلس آرا و پارک شهادت قرار گرفته است.
سایر مجتمع‌های مسکونی که در محدوده مجتمع مسکونی سورنا واقع شده‌اند:

 • مجتمع امام علی بلوک ۱
  دماوند، قاسمی، بین امام خمینی و طالبی
 • مجتمع مسکونی آرش
  بلوار خوشوقت، بین بزرگراه شهید سلیمانی و 160
 • شهرک مسکونی
  دماوند، هلیسایی (درختی)، بین آهویی و قاسمی
 • مجتمع پیام
  بزرگراه شهید سلیمانی، اسفندانی، بین شقایق و صابریان
 • مجتمع مسکونی مان آرا
  بزرگراه شهید سلیمانی، فتاحی، بین دهقان و صابریان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط movahed (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع مسکونی سورنا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع مسکونی سورنا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع مسکونی سورنا ندارد.
  neshan logo