info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان قدس
category

ایستگاه اتوبوس خیابان قدس محله لادان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان قدس

ایستگاه اتوبوس خیابان قدس (ایستگاه اتوبوس) در محله لادان اصفهان و خیابان شهید صمدیه لباف، اشرفی اصفهانی (کهندژ) واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله لادان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دوچرخه و موتورسیکلت ریاحی، سازه های چوبی نسیم چوب، املاک شاه سنایی، مسجد امام حسن مجتبی لادان و فروشگاه نما چوب اریا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان قدس اصفهان

ایستگاه اتوبوس خیابان قدس اصفهان در شهر اصفهان، محله لادان و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهید صمدیه لباف، اشرفی اصفهانی (کهندژ) بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس خیابان قدس اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید آژانس قاسمی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خیابان قدس اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان قدس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جوان
  شهید صمدیه لباف، بین رضا عسگری و مسجد الزهرا
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگسرا
  شهیدان غربی، ملت، بین ترنم و مصطفی جعفری
 • ایستگاه اتوبوس جعفر پیشه
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، ملت، بین لاله و قاسمعلی عباسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان قدس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان قدس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان قدس ندارد.
  neshan logo