عکس پیک‌مجید
category

پیک‌مجید (محله شهرک رضویه، تهران)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه امام رضا، 15 متری طالقانی

موقعیت پیک‌مجید در محله شهرک رضویه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پیک‌مجید (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله شهرک رضویه تهران و خیابان 15 متری طالقانی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آریا دیزل و همچنین بازار آهن شرق تهران، درب بادی اسوه، ابزار لوله کشی صفری، رستوران عطر گندم و اتاق سازی محمد قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه امام رضا، 15 متری طالقانی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 29 بهمن ماه 1400 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پیک‌مجید تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: جمعه 29 بهمن ماه 1400
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پیک‌مجید تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پیک‌مجید تهران ندارد.