info
عکس پیک‌مجید
category

پیک‌مجید محله شهرک رضویه، تهران

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پیک‌مجید

پیک‌مجید (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله شهرک رضویه تهران و خیابان اسکندرلو، شورای جنوبی، دوم شرقي واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آریا دیزل و همچنین بازار آهن شرق تهران، مرکز خدمات فنی خودروهای دوگانه سوز (هوای پاک)، درب بادی اسوه، رستوران عطر گندم و ابزار لوله کشی صفری قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پیک‌مجید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پیک‌مجید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پیک‌مجید ندارد.
neshan logo