info
عکس ایستگاه اتوبوس سیده رقیه
category

ایستگاه اتوبوس سیده رقیه محله علی آباد، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سیده رقیه

ایستگاه اتوبوس سیده رقیه (ایستگاه اتوبوس) در محله علی آباد رشت و خیابان خیام واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله علی آباد رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی راسته لباس و پوشاک و همچنین بوستان نیک مرام، فست فود هیوا، دبستان پسرانه شهید جواد سرافراز، تعمیرات صوتی و تصویری آرش و سبزیجات رازیانه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سیده رقیه رشت

آدرس ایستگاه اتوبوس سیده رقیه رشت، شهر رشت، محله علی آباد است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار 8 دی، صفاری، خیام، بین نکیسا 6 و چمن قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سیده رقیه رشت عبور می‌کنند، به نقاط مختلف رشت بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی آرش واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سیده رقیه رشت و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سیده رقیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بوستان میثم
  بلوار شهید رجایی، بلوار خوش خلقت، بین مجید و حامد 59
 • ایستگاه اتوبوس تقاطع رشتیان
  آیت الله طالقانی، بین شهید غلامحسن ضامن و حبیب زاده
 • ایستگاه اتوبوس عطاآفرین
  سردار جنگل
 • ایستگاه اتوبوس بعثت 8
  بلوار شهید قلی پور، بعثت، بین بعثت 8 و 10
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سیده رقیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سیده رقیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سیده رقیه ندارد.
  neshan logo