info
عکس سوپر مارکت ۷ صبح
category

سوپر مارکت ۷ صبح محله چهارچشمه، مشهد

سوپرمارکت و هایپرمارکت

درباره‌ی سوپر مارکت ۷ صبح

سوپر مارکت ۷ صبح (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله چهارچشمه مشهد و بلوار هاشمیه، هاشمیه 62 واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهل و چهار سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله چهارچشمه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه رییس، مسجد قمر بنی هاشم (ع)، باشگاه بدنسازی حسینی، کافه یاس فود پیتزا و سفره خانه سنتی دیزی نار قرار گرفته است.




سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت ۷ صبح واقع شده‌اند:

 • نوین مارکت
  بلوار هنرستان، هنرستان 40، بین هنرستان 36/3 و 36/7
 • سوپر مارکت انار
  بلوار سرافرازان، سرافرازان 40، بین نماز 10 و 12
 • سوپرمارکت مصلی کوچک
  بلوار پیروزی، بین کوثر و پیروزی 35
 • سوپر هامون
  بلوار پیروزی، بین کوثر و پیروزی 32
 • سوپر مارکت تک
  بلوار نماز، نماز 5، بین نیاوران15 و 17
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Computer_9۸۷۶ (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 13 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت ۷ صبح اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 13 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت ۷ صبح در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت ۷ صبح ندارد.
  neshan logo