info
عکس کافه هشت
category

کافه هشت محله امجدیه - خاقانی، تهران

درباره‌ی کافه هشت

کافه هشت (کافی‌شاپ) در محله امجدیه - خاقانی تهران و خیابان جار واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از سی و شش کافی‌شاپ در محله امجدیه - خاقانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مادر و همچنین کافه و رستوران هور، بوستان پرواز، مرغ سوخاری تهران، مانتو عاج و رستوران نایب قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این کافی‌شاپ به ایستگاه مترو هفت تیر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه هشت تهران

کافی شاپ کافه هشت تهران در محله امجدیه - خاقانی شهر تهران قرار دارد. برای رسیدن به این کافی شاپ باید به آدرس دقیق استان تهران، تهران، مفتح جنوبی، جار بروید.

کافی شاپ کافه هشت تهران یکی از کافی ‌شاپ‌های خوب در محله امجدیه - خاقانی است. رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی دیگر فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های اطراف این مکان هستند.

چطور به کافی شاپ کافه هشت تهران برویم؟

برای رفتن به کافی شاپ کافی شاپ کافه هشت تهران می‌توانید از اتوبوس‌هایی که در ایستگاه اتوبوس میرعماد توقف دارند، استفاده کنید. برای رفتن به این کافی شاپ، می‌توانید در ایستگاه مترو هفت تیر پیاده شوید. شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ کافه هشت تهران را از طریق اپلیکیشن نشان پیدا کنید. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. از جمله اطلاعاتی که در اپلیکیشن نشان می‌توانید ببینید، آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ است.

در ادامه، شما می‌توانید تصاویر کافی شاپ کافه هشت تهران و ایستگاه‌هایی که در نزدیکی آن هستند را ببینید. فراموش نکنید اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت کامنت بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافه هشت واقع شده‌اند:

 • کافه نایت
  قرنی، کلانتری
 • کی تی شاپ
  مفتح جنوبی، نیک، بهبهان
 • کافه مهر و ماه
  قرنی، تقاطع اراک
 • کافه گالری بازدید
  بزرگراه مدرس، مرزبان نامه
 • کافه لوتوس
  مفتح جنوبی، نیک
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط "میرزایی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه هشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه هشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه هشت ندارد.
  neshan logo