info
عکس ایستگاه اتوبوس ملایری پور
category

ایستگاه اتوبوس ملایری پور محله سهروردی - باغ صبا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ملایری پور

ایستگاه اتوبوس ملایری پور (ایستگاه اتوبوس) در محله سهروردی - باغ صبا تهران و خیابان ملایری پور واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله سهروردی - باغ صبا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه عکسخانه شهر و مجتمع امیر اتابک و همچنین رستوران اروند رود، چاپ دیجیتال کهن، کافه پاییزا، اتحادیه طلا و جواهر و آموزشگاه فنی و حرفه ای ماساژ فروغ ایرانیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ملایری پور تهران

در شهر تهران، محله سهروردی - باغ صبا ، ایستگاه اتوبوس ملایری پور تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به سهروردی جنوبی، ملایری پور بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ملایری پور تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو هفت تیر است. همچنین آژانس دارکوب را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ملایری پور تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ملایری پور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کلانتری سوار
  مطهری، بین صبا و شیوا
 • ایستگاه اتوبوس جم
  بزرگراه مدرس، مطهری
 • ایستگاه اتوبوس نامجو
  مفتح، مفتح جنوبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ملایری پور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ملایری پور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ملایری پور ندارد.
  neshan logo