info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه حافظ()
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه حافظ() محله حافظ، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه حافظ()

ایستگاه اتوبوس چهار راه حافظ() (ایستگاه اتوبوس) در محله حافظ تبریز و خیابان حافظ واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله حافظ تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سینا و مرکز خرید اقساطی بهاران شعبه حافظ و همچنین لوگو پروژکتور آتن، کلینیک تخصصی پرندگان دکتر مددی۲، سوپر مارکت حامدی، کلینیک فیزیوتراپی مهر و شهر آجر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه حافظ() تبریز

آدرس ایستگاه اتوبوس چهار راه حافظ() تبریز، شهر تبریز، محله حافظ است. این ایستگاه اتوبوس در حافظ، بین نوروزی و اصغری واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهار راه حافظ() تبریز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تبریز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی نسیم قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه حافظ() تبریز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه حافظ() واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پاستور جدید
  ارتش جنوبی، بین لشگری و شهید رزاق
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان ارتش -
  روگذر شهید فروزنده، بلوار آزادی
 • ایستگاه اتوبوس ناصری مقدم
  بزرگراه سردار سلیمانی، بین میدان تیر و روگذر شهید فروزنده
 • ایستگاه اتوبوس 17 متری (شهید ابراهیمی)
  بزرگراه سردار سلیمانی، ابراهیمی، کوی شهریور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه حافظ() اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه حافظ() در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه حافظ() ندارد.
  neshan logo