info
عکس ایستگاه اتوبوس پاستور جدید
category

ایستگاه اتوبوس پاستور جدید تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پاستور جدید

ایستگاه اتوبوس پاستور جدید (ایستگاه اتوبوس) در تبریز و خیابان ارتش جنوبی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان الزهرا تبریز و همچنین استخر مروارید ارتش، مرکز تصویر برداری پزشکی پژواک، شعبه مرکزی بیمه آتیه سازان حافظ، سینما سرباز و رستوران تک درخت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پاستور جدید تبریز

ایستگاه اتوبوس پاستور جدید تبریز در شهر تبریز، و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس ارتش جنوبی، بین لشگری و شهید رزاق است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پاستور جدید تبریز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تبریز دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی نوبر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پاستور جدید تبریز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پاستور جدید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهار راه حافظ()
  خیابان حافظ، بین نوروزی و اصغری
 • ایستگاه اتوبوس ارک
  مصلی
 • ایستگاه اتوبوس موزه آذربایجان
  امام خمینی، بین شهیدان دل حامد و نارنجستان
 • ایستگاه اتوبوس قیاس
  مارالان - شهید منتظری، بین صادق زاده و عباسعلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پاستور جدید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پاستور جدید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پاستور جدید ندارد.
  neshan logo