عکس فروشگاه سپه
مشاهده در نقشه نشان
category

فروشگاه سپه (محله بهارستان، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
4.0
6 رای
استان تهران تهران انقلاب اسلامی، نرسیده به شریعتی

موقعیت فروشگاه سپه در محله بهارستان تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

فروشگاه سپه (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله بهارستان تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهارده فروشگاه زنجیره‌ای در محله بهارستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امیر اعلم، موزه نقاشی پشت شیشه و مجتمع تجاری اداری بهار و همچنین هتل بهار، فروشگاه نورنگار، مجتمع تجاری اداری بهار، فلافل مامان جون و رستوران برادران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو دروازه دولت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


درباره فروشگاه سپه

آدرس فروشگاه سپه، شهر تهران، محله بهارستان و خیابان انقلاب اسلامی است. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 02177533644 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه سپه یکی از فروشگاه‌های خوب محله بهارستان به حساب می‌آید. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند فروشگاه شیرین عسل، فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه و چرم سهند در محدوده این فروشگاه قرار دارند.


چطور به فروشگاه سپه برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه سپه را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس ضرابی قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو دروازه شميران که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه سپه می‌باشد، پیاده شوید. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم به فروشگاه سپه مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه سپه تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: انقلاب اسلامی، نرسیده به شریعتی

تلفن تماس: 02177533644

وب‌سایت رسمی: sepah-co.com


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه سپه واقع شده‌اند:

 • فروشگاه شیرین عسل
  میدان فردوسی
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه
  انقلاب اسلامی، بین رفعت جاه و ایرانشهر
 • چرم سهند
  سعدی شمالی، بخارا، هاشمی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط قربانی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه سپه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه سپه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه سپه ندارد.
  neshan logo