info
عکس فروشگاه سپه
category

فروشگاه سپه محله بهارستان، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
4.0
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه سپه

فروشگاه سپه (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله بهارستان تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سیزده فروشگاه زنجیره‌ای در محله بهارستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امیر اعلم، موزه نقاشی پشت شیشه و مجتمع تجاری اداری بهار و همچنین هتل بهار، فروشگاه نورنگار، مجتمع تجاری اداری بهار، فلافل مامان جون و رستوران برادران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو دروازه دولت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه سپه تهران

آدرس فروشگاه سپه تهران، شهر تهران، محله بهارستان و است. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 02177533644 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه سپه تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله بهارستان به حساب می‌آید. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند چرم سهند، فروشگاه یاران دربان چالیش و فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه سپه تهران برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه سپه تهران را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس ضرابی قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو سعدی که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه سپه تهران می‌باشد، پیاده شوید. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم به فروشگاه سپه تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه سپه تهران تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
فروشگاه سپه در سایر شهرها


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه سپه واقع شده‌اند:

 • چرم سهند
  سعدی شمالی، بخارا، هاشمی
 • فروشگاه یاران دربان چالیش
  انقلاب اسلامی، رامسر، بین محمدپور و بهبهان
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  انقلاب اسلامی، بین شکوه و رامسر
 • فروشگاه اسنوکار
  بهارستان، قائدی، بین والا و مالک
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط قربانی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه سپه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه سپه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه سپه ندارد.
  neshan logo