info
عکس فروشگاه یدک پخش دهقان
category

فروشگاه یدک پخش دهقان (محله نجف آباد، حمیدیا)

لوازم یدکی خودرو
4.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه یدک پخش دهقان

فروشگاه یدک پخش دهقان (لوازم یدکی خودرو) در محله نجف آباد حمیدیا و بلوار شهید دشتی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار لوازم یدکی خودرو در محله نجف آباد حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آوا و همچنین بوستان ناجی- خانه فرهنگ شمیم، دفتر اسناد رسمی 48، تعویض روغن‌شبانه روزی پارسا، مرکز پخش نبات تیجان و شیرینی شهرزاد قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های لوازم یدکی خودرو که در محدوده فروشگاه یدک پخش دهقان واقع شده‌اند:

 • زرین بلبرینگ
 • گروه قطعات خودرو دیلمون
  بلوار شهید دشتی، دشتی 32
 • فروشگاه ایساکو کلانتری
  بلوار شهید دشتی، بین شهید مدنی و دشتی 18
 • لوازم یدکی هیوندای مرکزی
 • لوازم یدکی امیر
  (3.0)
  بلوار شهید دشتی، دشتی 54
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بهشتی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه یدک پخش دهقان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه یدک پخش دهقان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه یدک پخش دهقان ندارد.
  neshan logo