info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان چهل و نه
category

ایستگاه اتوبوس میدان چهل و نه محله هفت حوض، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان چهل و نه

ایستگاه اتوبوس میدان چهل و نه (ایستگاه اتوبوس) در محله هفت حوض تهران و بلوار شهید ثانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله هفت حوض تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان انصاری و شیرآلات و همچنین فست فود جزیره، باشگاه بدنسازی پرندیس، های کافه، املاک پیروز و دهکده چاپ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان چهل و نه تهران

در شهر تهران، محله هفت حوض ، ایستگاه اتوبوس میدان چهل و نه تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در دماوند، دین محمدی، بلوار شهید ثانی، بین چهل و نهم و برادران صادقی واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان چهل و نه تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس پیشتاز قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان چهل و نه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان چهل و نه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلبرگ
  سلیمانی، شهید بختیاری، بین شهید عبدالی و جانبازان
 • ایستگاه اتوبوس کیاشمشکی
  دماوند، کیا شمشکی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  مدنی، جانبازان غربی، جانبازان غربی (گلبرگ غربی)، سمنگان، بین سوری و سایه
 • ایستگاه اتوبوس حاج صادقی
  بزرگراه شهید سلیمانی، مدائن، بین باقر پور و جلال حاجی صادقی
 • ایستگاه اتوبوس شیر مرد
  بلوار شهید ثانی، بین هشتاد و ششم و سهیلیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان چهل و نه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان چهل و نه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان چهل و نه ندارد.
  location استان تهران، تهران، دماوند، دین محمدی، بلوار شهید ثانی، بین چهل و نهم و برادران صادقی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo