info
عکس سوپر مارکت مویدی
category

سوپر مارکت مویدی محله شاه داعی الله - دباغ خانه، شیراز

سوپرمارکت و هایپرمارکت
5.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت مویدی

سوپر مارکت مویدی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله شاه داعی الله - دباغ خانه شیراز و خیابان مفتح 11- مردانی واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله شاه داعی الله - دباغ خانه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک شیشه گری، املاک مویدی، کباب سرای حاج مختار، نمایندگی پاکشوما(پاک سرویس) و جلوبندی مکانیکی 133 قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های مواد غذایی خوب این منطقه می‌باشد.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت مویدی واقع شده‌اند:

 • فروزان مارکت
  بلوار نواب صفوی، نواب صفوی 5، بلوار عاشورا
 • سوپرمارکت محبی
  بلوار احمدی شمالی، بین احمدی 15 و 17
 • ابی مارکت
  بلوار رحمت شرقی، بلوار نواب صفوی
 • سوپر مارکت کوثر
  بلوار احمدی شمالی، بین احمدی 14 و 16
 • تک مارکت
  بلوار رحمت شرقی، صاحب الزمان، صاحب الزمان 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جواد مؤیدی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت مویدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت مویدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت مویدی ندارد.
  neshan logo