info
عکس املاک مویدی
category

املاک مویدی محله شاه داعی الله - دباغ خانه، شیراز

بنگاه معاملات املاک
5.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی املاک مویدی

املاک مویدی (بنگاه معاملات املاک) در محله شاه داعی الله - دباغ خانه شیراز و خیابان مفتح 11- مردانی واقع شده است. این بنگاه یکی از سه معاملات املاک در محله شاه داعی الله - دباغ خانه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک شیشه گری، سوپر مارکت مویدی، کباب سرای حاج مختار، نمایندگی پاکشوما(پاک سرویس) و جلوبندی مکانیکی 133 قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این بنگاه یکی از آژانس‌های معاملات املاک خوب این منطقه می‌باشد.
سایر آژانس‌های معاملات املاک که در محدوده املاک مویدی واقع شده‌اند:

 • مشاورین املاک احمدی
  بلوار ارتش، قیام، بین قیام 2 و 4
 • مشاور املاک گراوند
  بلوار ارتش، 20 متری امام حسین، بین امام حسین 10 و 12
 • مشاوره املاک نعمتی
  بلوار سیبویه، شهید مفتح، مفتح 12
 • املاک بردبار
  (5.0)
  بلوار رحمت شرقی، 20 متری امام حسین، بین امام حسین 7 و 8
 • بنگاه املاک
  (5.0)
  بلوار ارتش، قیام، بین قیام 4 و 5
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جواد مؤیدی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی املاک مویدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد املاک مویدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه املاک مویدی ندارد.
  neshan logo