عکس قصابی خیابان انصار
category

قصابی خیابان انصار (شیراز)

فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی
4.0
5 رای
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، بلوار استقلال، انصار، بین میدان نارنج و 3

موقعیت قصابی خیابان انصار شیراز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در شیراز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

قصابی خیابان انصار (فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی) در شیراز و خیابان انصار واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه بعثت و همچنین قلیه سرا عامو حسین، چاپخانه تلچاپ، بانک ملت، دبستان معارف 3 و میوه فروشی انصار شیراز قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، بلوار استقلال، انصار، بین میدان نارنج و 3


سایر فروشگاه‌های فرآورده‌های گوشتی پروتئینی که در محدوده قصابی خیابان انصار واقع شده‌اند:

 • ماهی، میگو و گوشت پردیس
  بلوار استقلال، بین انصار و شهید قدوسی
 • مرغ و گوشت محمدی
  بلوارباغ حوض، بعد از باغ حوض 1 ب
 • ماهی ومیگی دریا
  بلوار پاسداران، نرسیده به 48
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آرمین (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی قصابی خیابان انصار شیراز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  گوشت پروتئین قصابی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد قصابی خیابان انصار شیراز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه قصابی خیابان انصار شیراز ندارد.