info
عکس مرکز لیزر موناد
category

مرکز لیزر موناد محله تهران پارس، تهران

بازار و مرکز خرید
3.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز لیزر موناد

مرکز لیزر موناد (بازار و مرکز خرید) در محله تهران پارس تهران و خیابان 154 شرقی واقع شده است. این مجتمع یکی از ده بازار و مرکز خرید در محله تهران پارس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ سپید و همچنین فست‌فود شیلا شعبه تهرانپارس، کلینیک دامپزشکی جم، کافه هوکر، دکتر مهدی مشایخی فوق تخصص اطفال و کودکان و بستنی مکلی تهرانپارس قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده مرکز لیزر موناد واقع شده‌اند:

 • پارس کیس
  (3.0)
  بلوار خوشوقت، پورصالح (148 غربی)
 • مرکز خرید رضا (ع)
  (4.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • برج مادان
  (4.3)
  بلوار خوشوقت، امیری طائمه (142)، بین رشید 115 و کیخسروی 117
 • مرکز خرید رشید
  (1.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی، باغدار نیا
 • پاساژ بابایی
  (4.0)
  دماوند، بین فجر و اسب دوانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز لیزر موناد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز لیزر موناد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز لیزر موناد ندارد.
  neshan logo