info
عکس آمادگی و دبستان پسرانه نونهالان
category

آمادگی و دبستان پسرانه نونهالان محله تهرانپارس غربی، تهران

درباره‌ی آمادگی و دبستان پسرانه نونهالان

آمادگی و دبستان پسرانه نونهالان (مدرسه) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان تنها جو واقع شده است. این مکان یکی از شصت و سه مدرسه در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع آموزشی دخترانه غیردولتی شایستگان، کافه باراد، بوستان اطلس، سوپر مارکت و دبیرستان دخترانه شایستگان قرار گرفته است.
سایر مدارس که در محدوده آمادگی و دبستان پسرانه نونهالان واقع شده‌اند:

 • دبستان غیر دولتی پسرانه پیشرو
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • دبیرستان نام آوران
  بزرگراه شهید سلیمانی، شاهد
 • هنرستان کاردانش دخترانه وحدت
  مظفری نیا، گلستان چهارم، گلستان نهم، بین گلستان پنجم و بیات
 • دبستان پسرانه جماران
  مظفری نیا، گلستان چهارم، گلستان نهم، بین گلستان پنجم و بیات
 • پیش دبستانی شاد آموز
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط داور (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آمادگی و دبستان پسرانه نونهالان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آمادگی و دبستان پسرانه نونهالان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آمادگی و دبستان پسرانه نونهالان ندارد.
  neshan logo