عکس ایستگاه اتوبوس حجاب
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس حجاب (محله کشاورز - پارک لاله، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، حجاب، بین استاد باغچه بان و سازمان آب

موقعیت ایستگاه اتوبوس حجاب در محله کشاورز - پارک لاله تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس حجاب (ایستگاه اتوبوس) در محله کشاورز - پارک لاله تهران و خیابان حجاب واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله کشاورز - پارک لاله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان پارس و موزه خیمه شب بازی و همچنین هتل ورزش، مجتمع ورزشی حجاب، بیمارستان یاس سپید، فست فود شیلا و ساختمان ستاد مرکزی قوه قضاییه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حجاب

ایستگاه اتوبوس حجاب در شهر تهران، محله کشاورز - پارک لاله و خیابان حجاب قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار کشاورز، حجاب، بین استاد باغچه بان و سازمان آب واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس حجاب عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو کارگر قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس کالسکه طلایی قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حجاب مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار کشاورز، حجاب، بین استاد باغچه بان و سازمان آب


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حجاب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  کارگر شمالی، بین رز و لاله
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه فرصت
  کارگر جنوبی، بین مجد و براون
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حجاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حجاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حجاب ندارد.
  neshan logo