عکس ایستگاه اتوبوس دانشگاه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس دانشگاه (محله دانشگاه تهران، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، قدس

موقعیت ایستگاه اتوبوس دانشگاه در محله دانشگاه تهران تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس دانشگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله دانشگاه تهران تهران و خیابان قدس واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان البرز، موزه فاطمی و مرکز خرید دانشگاه و همچنین کافه هنر، سینما سپیده، صرافی آنلاین ارز دیجیتال بیت برگ، شهر کتاب دانشگاه و هتل البرز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس دانشگاه است که در محله دانشگاه تهران خیابان قدس قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به انقلاب اسلامی، قدس بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دانشگاه عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو بوستان لاله در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس تاکسی سرویس قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، قدس


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان ولیعصر
  بلوار کشاورز، بین محتشمی پور و فلسطین
 • ایستگاه اتوبوس جمهوری
  کارگر جنوبی، بین نیکو کار و حقیقت بیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشگاه ندارد.
  neshan logo